Troy Online – closed beta.

Troy Online

Troy Online to nowa, darmowa gra mmorpg przygotowywana przez amerykańskie studio ALT1 Games. W Troy Online gracze wcielą się w postacie starożytnych Greków i Trojan, którzy zostali przeniesieni do alternatywnego świata przez greckich bogów. W świecie tym będą w nieskończoność toczyć bitwę o mitologiczną Troję. Troy Online tworzona jest głównie z myślą o rozgrywkach PvP i to ma być najsilniejszą stroną gry. W grze przewidziano 3 (Warrior, Hunter, Magician), każda z nich będzie miała dodatkowo specjalizacje: Guardian i Berserker dla Warriora, Ranger i Assassasin dla Huntera oraz Mage i Warlock dla Magician. Troy Online ze względu na tematykę, oprawę i wykonanie może być miłą odmianą od bardzo podobnych do siebie, taśmowo tworzonych koreańskich gier mmorpg.

Data rozpoczęcia fazy zamkniętych testów (closed beta tests) przewidziana jest na 13 maja 2011. Zamknięta beta potrwa do 18 maja ,następnie twórcy gry będą przez pewien czas poprawiać grę zanim otwarta zostania faza open beta. W czasie zamkniętych testów dostępne będą pierwsze 2 lokacje Troy Online – Ventura i Silentia, a także wszystkie znajdujące się na ich obszarze questy.Jeśli lubisz gry mmorpg fantasy sprawdź również takie polecane tytuły jak Rappelz rejestracja – klasyczna i lubiana gra mmorpg.

Zapraszamy również do obejrzenia trailera Troy Online gdzie możecie zobaczyć fragmenty gameplay oraz poszczególne klasy postaci:2 Responses to “Troy Online – closed beta.”

  1. pawell says:

    kokas gra

  2. lolek says:

    strona oficjalna nie dzala gdzie mam pobrac gre?

Zostaw komentarz