Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Urban Rivals - darmowa gra karciana online. | Gry MMO

Urban Rivals

Urban Rivals rejestracja

Urban Rivals to darmowa gra mmo w przeglądarce (tzw. browser game). Jest nieco podobna do takich gier karcianych jak Yu-Gi-Oh czy Wizard 101. Cel w Urban Rivals jest bardzo prosty musimy stworzyć i wytrenować grupę jak najsilniejszych wojowników reprezentowanych przez talię naszych kart. Cała gra stworzona jest na podobieństwo gry karcianej ale w przeciwieństwie do innych podobnych gier nie musimy wydawać realnych pieniędzy aby być najlepszym. Grając na DARMOWYM koncie możemy w Urban Rivals osiągnąć to samo co gracze premium, zabierze nam to tylko więcej czasu.

Jeśli wkręcisz się na tyle by wydać kilka złotych możesz oczywiście dokupić sobie karty w zestawach (zwanych Booster Pack). Kupując taki zestaw mamy szansę na zdobycie losowych rzadkich kart (tzw. rare). Dostępne jest kilka opcji różniących się wielkością, składem i oczywiście ceną.

Grafika i rysunki w Urban Rivals stoją na wysokim poziomie. Każda postać ma kilka grafik zależnie od poziomu itd. W Urban Rivals zaimplementowano też bardzo prosty i intuicyjny sposób handlowania kartami z innymi graczami.

System walki jest również bardzo intuicyjny i łatwy do nauczenia. Na początku każdej bitwy gracz otrzymuje 4 losowe karty wojowników ze swojej talii. Następnie każdego wojownika po kolei wystawiasz przeciwko karcie przeciwnika. Cała strategii opiera się umiejętnym użyciu tak zwanych Pillzów. Każdy gracz otrzymuje ich 12 na każdą walkę. Pillzy możesz rozdzielać pomiędzy swoich wojowników w każdym momencie bitwy. Zwiększają one siłę Twoich kart. Dzięki umiejętnemu użyciu Pillzów możesz więc pokonać nawet silniejszego przeciwnika. Jeśli chcesz wypróbować tą grę za darmo kliknij – Urban Rivals Rejestracja.

Każdy z wojowników, z osobna otrzymuje punkty doświadczenia za bitwy, w których brał udział. Gdy uzbiera odpowiednią liczbę punktów expa wojownik awansuje na kolejny level. Staje się mocniejszy, otrzymuje nowe umiejętności, a dodatkowo zmienia się reprezentująca go grafika. Postacie, które zdobędą maksymalny level mogą dalej zbierać punkty doświadczenia i przekazać je innym kartom.

W Urban Rivals znajdziesz również sporo misji do wykonania, za które możesz otrzymać używaną w grze walutę lub rzadkie karty. Są także ukryte misje, za których wykonanie otrzymasz jeszcze cenniejsze nagrody.

Urban Rivals to bardzo intuicyjna gra, w której świetnie będą się czuli początkujący miłośnicy gier mmo. Dogłębny tutorial, który może przejść nowy gracz pozwala szybko nauczyć się zasad gry i sterowania. Jest to jedna z lepiej dopracowanych darmowych gier mmo w tym stylu. Urban Rivals możemy, z czystym sercem, polecić każdemu fanowi gier mmo.

Zostaw komentarz