Vindictus Klasy Postaci.

vindictus

W MMORPG Vindictus mamy do wyboru nie tyle klasy co czterech bohaterów, z których każdy reprezentuje inny styl gry i walki będąc tym samym czymś w rodzaju klasy. Pewnie wielu z Was nasuwa się pytanie jak setki tysięcy graczy mają grać tylko 4 postaciami. Vindictus oferuje bardzo rozbudowane opcje personalizowania naszych postaci poprzez zmianę ubioru, pancerzy, fryzur itd. Dzięki temu trudno spotkać tak samo wyglądające postacie. Obecnie w grze Vindictus dostępne są 4 klasy /postacie: Lann, Fiona, Evie i Karok, których opis znajdziecie poniżej. Jeśli nie masz jeszcze konta w darmowej grze Vindictus zapraszamy na Vindictus Rejestracja. Być może nasz krótki mini poradnik opisujący klasy Vindictus pomoże Ci wybrać swojego pierwszego bohatera.Vindictus Klasy

Vindictus Klasy Postaci

Vindictus Lann

Lann specjalizuje się w walce dwiema broniami (mieczami lub włóczniami). Jego ataki są bardzo szybkie i śmiercionośne. Lann to postać bazująca na szybkości, tak więc rozpoczyna grę wyposażony w Light Armor (Lekka Zbroja). Z czasem możemy zdobyć umiejętności pozwalające na noszenie Heavy Armor, a nawet Plate Armor bez dużej szkody dla naszej szybkości.

Lann pochodzi z północnego zachodu, jego rodzinne miasto zostało zniszczone przez Fomorian, a Lann przybył do Colhen aby przyłączyć się do najemników Karmazynowego Ostrza. Swoje obecne życie przyporządkował całkowicie treningowi w walce i dążeniu do śmiercionośnego ideału na polu bitwy.

Zobacz także video prezentację postaci Lann z gry mmorpg Vindictus:


Vindictus Fiona

Fiona to postać zbalansowanej wojowniczki uzbrojonej w tarczę i miecz. Fiona mocno stawia na defensywę i użycie tarczy, którą chroni się przed ciosami wrogów i atakuje w momentach, w których wrogowie się tego najmniej spodziewają. Od początku gry Fiona posiada umiejętność pozwalającą na noszenie ciężkich zbroi (Heavy Armor), a na kolejnych levelach możemy zdobyć skill Plate Armor Proficiency.

Fiona pochodzi z południa, a jej przeszłość jest bardzo tajemnicza. Chroni ona swoje sekrety i nie lubi mówić o sobie, nie wiadomo więc dlaczego dołączyła do najemników Crimson Blade.
Zobacz także video prezentację postaci Fiona z gry mmorpg Vindictus:


Vindictus Evie

Evie polega w walce na swoich umiejętnościach magicznych i alchemicznych i używa ich do wspierania drużyny. Evie uzbrojona jest w laskę i dysponuje dużą siłą fizyczną i wytrzymałością. W walce w twarzą w twarz nie sprawdza się za dobrze jednak w walce z dystansu sprawy mają się dużo lepiej. Potrafi ona przyzywać mocarne golemy, wskrzeszać członków drużyny w trakcie walki i zadawać duże obrażenia magiczne z dystansu. Fiona zaczyna grę z możliwością noszenia Cloth Armor, z czasem może nosić również lekkie zbroje – Light Armor.

Evie pochodzi ze wschodu, sądząc po jej manierach możemy przypuszczać, że wychowała się w szlacheckiej rodzinie ale nikt nie wie tego na pewno. Kiedy jest o to pytana, Evie tylko się uśmiecha i zmienia temat. Mimo młodego wieku Evie dysponuje mocą, z która należy się liczyć.

Zobacz także video prezentację postaci Evie z gry mmorpg Vindictus:


Vindictus Karok

Karok to potężny mocarz uzbrojony w gigantyczną maczugę. Dzięki swojej sile może z łatwością podnosić i ciskać ciężkimi przedmiotami. Jego rozmiary sprawiają, że jest raczej powolny ale ma dosyć wysoką obronę i od początku gry może nosić ciężkie zbroje (Heavy Armor).

Mimo swoich rozmiarów Karok jest człowiekiem o bardzo wesołym i ugodowym usposobieniu. Z tego względu ludzie myślą, że pochodzi z krain na południu jednak nikt nie wie tego na pewno. Niektórzy myślą nawet, że pochodzi z miasta gigantów.


10 Responses to “Vindictus Klasy Postaci.”

 1. Anonimowy says:

  Ta gra jest po prostu perfekcyjna , szkoda tylko że nie ma Polskiego serwera i spolsczenia.

 2. Kisiel says:

  ajebista gra i bardzo dobrze ze darmowa:)

 3. Rakror says:

  gra ajebista tylko mogli by zrobić na otwarty świat wtedy to by było jedna z najlepszych gier MMORPG

 4. pro100_w_ryj says:

  Jak mam Windows 7 to mi pójdzie?? Pozdro.

 5. ReaperSouls says:

  😀

 6. zdzichu says:

  Jak szybkowbic 35lvl i jakzdobyc szybko ta zlotą
  zbroje

 7. glizDonosz says:

  która postać najlepsza??

 8. koneliw says:

  postac najlepsza: wedlug mnie Karok ;p
  niestety nie moge grac w vindictusa bo w komputerze mam rozwalona karte graficzna i tylko na laptopie dziala (zla grafika a mimo to wydajnosc na najnizszym poziomie- ale i tak zarabista gra ;p) a ojciec zabiera laptopa i co 2 tygodnie przyjezdza tylko na weekend :(

Zostaw komentarz