Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Wakfu MMORPG anime - Premiera! | Gry MMO

Wakfu MMORPG anime – Premiera!

wakfu-mmorpg

Rok przestępny przypada raz na 4 lata, wtedy to w kalendarzu pojawia się dzień 29 lutego. Pewnie w związku z unikalnością tej daty została ona wybrana, przez firmę Ankama na premierę nowej gry MMORPG Wakfu. Faza closed beta i open beta gry Wakfu zostały już zakończone, a data premiery ostatecznie ustalona. Dla graczy, którzy brali udział we wcześniejszych testach przygotowano upominek – Survival Set czyli unikalny outfit dla naszej postaci.

Jeśli lubisz kolorowe gry MMORPG w klimacie anime – koniecznie wypróbuj Wakfu rejestracja całkowicie za darmo.

Poniżej możecie zobaczyć kilka postaci z gry mmorpg Wakfu.

Wakfu klasy

Gra MMORPG Wakfu to luźna kontynuacja innego siecioweg erpega Dofus. Wakfu łączy elementy mmorpg i strategii. W grze tej dostępne będzie 14 różnych klas, a grafika utrzymana jest w klimatach manga i anime. Nowością ma być także wprowadzenie do gry ekosystemu, na który wpływ będą mieli gracze. Zależnie od naszego podejścia do flory i fauny w świecie Wakfu będziemy mieli ujemny lub dodatni wpływ na rozwój ekosystemu w grze.

Zobacz także trailer prezentujący taktyczne mmorpg Wakfu:

Zostaw komentarz