Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
War 2 Glory - krótka recenzja. | Gry MMO

War 2 Glory – krótka recenzja.

War 2 glory

War 2 Glory to przeglądarkowa gra online, w której gracze osadzeni są podczas II Wojny Światowej. Aby przetrwać trzeba nastawić się na walkę z niebezpieczeństwem, rozbudowują przy tym swoje wojsko, budynki, czy też ogólnie rzecz biorąc siłę i potęgę!

Fabuła gry skupia się w czasach wojny. War 2 Glory skupia się na symulacji wojska istniejącego w czasach II Wojny Światowej, na jego słabościach i zaletach, więc wszystko zależy od stylu gry. Dodam jeszcze, że w War 2 Glory rejestracja i rozgrywka są darmowe. Gracz wciela się w dowódcę, który posiada swój oddział. Do wyboru na początku rozgrywki użytkownik ma do wyboru siły alianckie oraz siły osi. Każde z miast powinno znajdować się pod kontrolą gracza. Aby to osiągnąć mamy do dyspozycji wiele technologii, które w tym pomogą. W mieście znajdują się oddzielne obszary w których odbywa się produkcja czy też szkolenie wojska. W miejscu gdzie znajduje się produkcja, grasz będzie rozbudowywał swoje gospodarstwo jak i stalownię. Miejsce które zaś jest przeznaczone na szkolenie wojska, będzie miało za zadanie produkcję broni, znajdzie się tam kwatera główna oraz lotnisko.Podstawowym wątkiem fabularnym gry War 2 Glory jest, jak w większości gier tego gatunku, rozbudowa miasta, gospodarstwa i siedziby wojska. Dzięki rozbudowie należy zapewnić sobie powiększenie oddziału oraz całej armii mając na celu obronę terytorium. W grze można korzystać z 40 różnorodnych pojazdów wojennych, które pochodzą z czasów II Wojny Światowej. Bitwy można prowadzić na lądzie, morzu oraz powietrzu, przy pomocy czołgów, statków oraz samolotów. Dzięki atakowaniu oraz przechwytywaniu innych miast armia rozwija i powiększa się oraz własne terytorium. Dzięki widokowi mapy można planować szarże na inne miejsca, zapewniające rozwój. Można zaplanować swoją strategię.

Jeżeli więc jesteś wielkim fanem historii II Wojny Światowej, ta gra jest dla Ciebie. Odtworzono tutaj niesamowity klimat tego kawałka historii. Można się wcielić w dowódcę wojska i na własne oczy zobaczyć, że nie było to wcale takie proste zadanie. Gra jest bardzo realistyczna i zdobywa coraz to większą ilość fanów. Zagraj i sprawdź!

War 2 Glory

Zostaw komentarz