War 2 Glory

War 2 glory

War 2 Glory to przedstawiciel gatunku przeglądarkowych gier strategicznych, tak zwanych MMORTS. Oczywiście War2Glory to tytuł darmowy i jak każda gra przez www nie wymaga instalacji. Aby wkroczyć na wirtualne pole bitwy wystarczy nam więc łącze internetowe i przeglądarka.

Gra War 2 Glory przenosi nas w czasy II Wojny Światowej gdzie będziemy mogli zmierzyć się z tysiącami innych graczy i komputerowymi przeciwnikami. Rozgrywka toczy się w kilku trybach, po pierwsze mamy rozbudowę naszego miasta/bazy. Po drugie rozwój jednostek wojskowych i tu warto wspomnieć, że w grze występuje 40 autentycznych pojazdów. Ostatnim, najważniejszych chyba, aspektem gry jest oczywiście walka i bitwy.

Gry wojenne to coś dla Ciebie? Spróbuj World of Tanks – epickie i dynamiczne walki czołgów. Dołącz do 5 milionów graczy – ZAREJESTRUJ SIĘ I GRAJ ZA DARMO!

Na początku gry czeka nas krótki tutorial, który pozwoli nam zapoznać się z zasadami gry i mechaniką. Najpierw nauczysz się zarządzać swoim miastem oraz rozbudową armii. Ogólnie War 2 Glory to dosyć rozbudowana przeglądarkowa strategia tak więc na początku krok po kroku będziesz poznawał świat gry.

Mimo że jak już wspomniałem jest to dość rozbudowany MMORTS nikt nie powinien mieć większych problemów z wdrożeniem się w rozgrywkę. Tytuł ten zawdzięcza to głównie bardzo intuicyjnemu sterowaniu i zasadom.
Jeśli nadal jesteś niezdecydowany czy gra ta jest warta spróbowania zapraszamy do obejrzenia trailera gry wprowadzającego w wojenne klimaty.

 

Zostaw komentarz