War Thunder – jak zmienić nick?

War Thunder

W tym krótkim poradniku do gry MMO War Thunder przeczytacie jak zmienić swój nick. Nick to oczywiście nasza nazwą, pod która widzą nas inni gracze w czasie walk w War Thunder. Jeśli nie podoba nam się nick który wybraliśmy w czasie rejestracji w War Thunder możemy go zmienić później w trakcie gry. Przydaje się to na przykład gdy dołączyliśmy do klanu i chcemy dodać odpowiedni przedrostek do naszego nicka.

Jak zmienić nick w War Thunder?

1. Po zalogowaniu się do War Thunder przechodzimy do zakładki Profil klikając w nasz nick, lub ikonkę naszego pilota u góry ekranu.

War Thunder jak zmienić nick?

2. Po przejściu na nasz profil klikamy widoczny na dole po lewej przycisk “Zmień pseudonim”. Gra poinformuje nas, że aby zmienić pseudonim musimy wyjść gry. Potwierdzamy przyciskiem OK co spowoduje zamknięcie gry i przekierowanie na oficjalną stronę wydawcy War Thunder http://yuplay.com/.

War Thunder jak zmienić nick w grze?

War Thunder jak zmienić nick w grze?

3. Na stronie http://yuplay.com/ logujemy się mailem i hasłem, na które mamy założone konto War Thunder. W tym kroku część graczy ma problem gdyż nie może się zalogować danymi z gry na stronie http://yuplay.com/. Jeśli masz taki problem przejdź na oficjalną stronę gry War Thunder. Zaloguj się, a następnie po zalogowaniu kliknij na swój nick widoczny u góry ekranu. Przeniesie Cię to na witrycnę yuplay.com będziesz już jednak zalogowany.

4. Po zalogowaniu na stronie yuplay.com klikamy link “Modify profile” widoczny pod naszym obecnym nickiem. W rubryce “Nick” wpisujemy nasz nowy pseudonim i potwierdzamy przyciskiem “Update profile”. Po ponownym zalogowaniu się do War Thunder mamy już nowy nick!

Jak zmienić nick w War Thunder?

Jak zmienić nick w War Thunder?

Zostaw komentarz