Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
War Thunder po polsku! | Gry MMO

War Thunder po polsku!

War Thunder

Darmowa gra wojenna War Thunder to w ostatnim czasie dosyć silny konkurent World of Warplanes, które już od dłuższego czasu nie może wyjść z fazy beta. War Thunder zdaje się zdobywać serca graczy łatwiejszym niż we wspomnianym WoWp systemem sterowania samolotem. Twórcy War Thunder wzieli pod uwagę, że nie każdy PeCetowy graczy ma i chce i grać w gry gamepadem (bez którego w World of Warplanes lata się kiepsko). Teraz twórcy War Thunder wykonali kolejny ukłon w stronę graczy z kilku krajów. Na serwerze wylądował update, który wprowadził do gry polską wersję językową. Oprócz polskiej wersji w War Thunder wprowadzono jeszcze języki: włoski, hiszpański, czeski, niemiecki i francuski. Fakt, że w grze tej nie mamy za dużo tekstu nie umniejsza tego, że jest to miły gest. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w lotniczym MMO zapraszamy na War Thunder Rejestracja, gdzie w kilka minut założysz darmowe konto i pobierzesz grę.

Tych, którzy jeszcze nie znają gry War Thunder zapraszamy do obejrzenia trailera:One Response to “War Thunder po polsku!”

  1. Gal Anonim says:

    Dokładnie.

Zostaw komentarz