War Thunder – update 1.33

War Thunder

Kilka dni temu na serwerach najpopularniejszej obecnie lotniczej gry MMO War Thunder wylądował nowy update opatrzony numerem 1.33. Nowy update niesie ze sobą sporo zmian i poprawek. Po pierwsze do War Thunder wprowadzono nowy system modyfikacji samolotów. Pojawiło się pełno nowych części i podzespołów, które możemy montować w naszych samolotach. Głównym założeniem według twórców gry było to, że piloci otrzymywali na początku wysłużone, stare maszyny i dopiero poprzez ich remonty i ulepszanie byli w stanie wyciągnąć z nich maksimum.

Lubisz wojenne gry MMO? Wejdź na War Thunder Rejestracja i załóż darmowe konto.

Zmiany czekają również amunicję. Pasy z amunicją teraz zużywają się i muszą zostać uzupełnianie. Wszystkie pociski, rakiety, torpedy i bomby są zużywane podczas bitwy. Nowa aktualizacja wprowadza do War Thunder również szereg nowych samolotów:

ZSRR

– ŁaGG-3 8serii
– ŁaGG-3 11serii
– Jak-9 К
– Jak-17

Anglia

– De Havilland DH.100 Vampire FB.Mk.5.

USA

– Grumman F9F-5 Panther
– Douglas BTD-1 Destroyer
– Lockheed F-80C Shooting Star
– Grumman F8F-1 Bearcat
– Grumman F8F-1b Bearcat
– Republic P-47D-28 Thunderbolt

Oprócz tego wprowadzono sporo poprawek graficznych oraz mnóstwo mniejszych zmian dotyczących dotyczących interfejsu. Więcej o nowej aktualizacji War Thunder dowiecie się z zamieszczonego poniżej trailera.Zostaw komentarz