Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Warframe - open beta | Gry MMO

Warframe – open beta

Warframe

Miła wiadomość dla wszystkich fanów gier MMOFPS (strzelanki online), właśnie ruszyły open beta testy gry Warframe. Teraz każdy chętny może zarejestrować się w Warframe, pobrać klienta i zacząć zabawę. Z tego co widać Warframe zapowiada się na bardzo przyzwoity tytuł w swoim gatunku. Wraz ze startem otwartych beta testów w Warframe pojawiła się duża aktualizacja (update 7).

Wraz z update 7 w Warframe pojawił się cały szereg nowości jak dwa nowe Warframy (z trucizną i z mocą soniczną), system petów i globalny czat dla graczy. Duże zmiany zaszły także w systemie modyfikowania broni, system ten jest teraz dużo bardziej rozbudowany. W Warframe pojawiła się także możliwość używania kamuflażu.Przypomnijmy tylko, że w Warframe pogramy solo lub w czteroosobowych drużynach. W grze kierujemy poczynaniami tytułowego Warframe będącego czymś pomiędzy żołnierzem a ninja. Na zamieszczonym poniżej trailerze możecie zobaczyć, że Warframe prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem graficznym.

Zostaw komentarz