Wartune – poradnik dla początkujących.

Wartune

Wartune to połączenie gry strategicznej i mmorpg osadzonej w świecie fantasy. Wartune to gra przeglądarkowa, oznacza to że nie musimy nic pobierać ani instalować, a do gry wystarczy nam komputer i połączenie z internetem. W Wartune do dyspozycji są między innymi trzy unikalne klasy postaci, areny PvP, dungeony dla jednego lub wielu graczy, walki z bossami, system gildii i wiele innych atrakcji. Poniżej znajdziecie krótki poradnik dla początkujących graczy w przeglądarkowym MMO Wartune.

Wartune – ZAGRAJ ZA DARMO!

Wartune poradnik dla początkujących

– Wykonywanie Bounty Quests to najlepszy sposób na zdobycie punktów doświadczenia (exp) i levelowanie na kolejne poziomy. Szukaj rzadkich fioletowych i pomarańczowych questów aby otrzymać duże bonusy expa.

– Pamiętaj, że do 25 levelu możesz za darmo zresetować Skill Pointsy (punkty umiejętności) i przydzielić je na nowo.

– Tree of Ancients to specjalny budynek, który zostanie odblokowany na 11 poziomie, Ty i Twoi przyjaciele możecie doładowywać ten budynek ładunkami. Sam możesz zrobić to 3 razy dziennie, a Twoi przyjaciele mogą to zrobić raz dziennie. Po całkowitym naładowaniu Tree of Ancients możesz uwolnić z niego energię aby otrzymać różne nagrody. Jeśli masz problemy z naładowaniem Tree of Ancients do maksimum poproś o pomoc na czacie, na pewno znajdzie się kilku graczy, którzy Cię wesprą.– Jeśli brakuje Ci Daru (surowiec służący do ulepszania jednostek) to po osiągnięciu 28 poziomu możesz sam ukończyć instancję Duskin Arena, składa się ona z dwóch osobnych krypt, obie oferują bardzo dobrą okazję do zdobycia surowca Daru.

– Jeśli gra chodzi Ci bardzo wolno (masz słaby komputer lub łącze internetowe) wyłącz w menu gry wszystkie dodatkowe efekty graficzne.

– Atakując World Boss ‘ów nie tracisz wojska, atakuj ich jak często się da, im więcej zadasz obrażeń tym więcej złota otrzymasz.

– Plądrowanie to bardzo dobre źródło golda (złota) i Kyanite (surowiec służący do badań w Academy). Szukaj do plądrowania miast poniżej 25 levelu i graczy, którzy nie należą do żadnej gildii. Z drugiej strony jeśli sam boisz się, że padniesz ofiarą napaści poszukaj jakiejś gildii, która zapewni Ci ochronę.

– Przeciwnicy na arenie będą dostosowani siłą do wskaźnika Battle Rating Twojej drużyny.

– Ulepszanie Twoich umiejętności Gildii (Guild Skills) będzie bardzo mocno procentowało w przyszłości. Nie czekaj z tym za długo.

– Nie trać czasu na zielone Astrale (Green Astral), szukaj niebieskich (Blue Astral) i ulepszaj je do 3 poziomu jak szybko się da. Jeśli jesteś poniżej 30 poziomu nie wydawaj całego złota na Astrale gdyż szybko zostaniesz bez gotówki.

– Po wejściu do Hall of Heroes masz codziennie 5 szanse na uczestnictwo w dungeonach dla wielu graczy. Nagrody za ukończenie dungeonów będą zależne od tego ile czasu zajmie Ci ich oczyszczenie. Im szybciej ukończysz dungeon tym więcej experiencu otrzymasz.

– Uważaj przy wchodzeniu na wysokopoziomowe areny, mogą być niebezpieczne.

Wartune

2 Responses to “Wartune – poradnik dla początkujących.”

  1. Anonymous says:

    Dobra robota :)

  2. Jan says:

    Witam, mam pytanie. Wie ktoś może co oznacza ”G” przy święceniu broni? ;>

Zostaw komentarz