Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Wartune Poradnik Levelowania | Gry MMO

Wartune Poradnik Levelowania

Wartune

Wartune to darmowa gra w przeglądarce łaczaca elementy strategii i gry mmorpg. Jak na grę przeglądarkową Wartune jest bardzo rozbudowana, dzieki czemu zyskała spore uznanie pośród graczy. Poniższy poradnik do Wartune zawiera informacje o tym jak szybko levelować i zdobyć kolejne poziomy. Jeśli codziennie będziemy w stanie poświęcić trochę czasu na granie to 40 level będziemy w stanie osiągnąć w ciagu około 15 dni. Do 20-25 levelu powinieneś dobić robiąc wyłącznie questy, na tych poziomach nie zużywaj scrolli zwiększających exp gdyż będzie to marnotrawstwo.

Wartune Bounties Quests

Wartune Bounty Quest

Codziennie możesz wykonać 20 questów w Bounty Hall. Wykonuj tylko fioletowe i pomarańczowe questy. Jeśli się sprężysz powinieneś wykonać je w 20-30 minut. Szybko wykonanie tych questów pozwoli Ci skupić się na innych rzeczach dających EXP (punkty doświadczenia). Jeśli w Bounty Hall nie ma akurat niebieskich/pomarańczowych/fioletowych questów wróć tu za pół godziny i sprawdź ponownie. Zdarza się, że dostępne sa tylko białe i zielone questy, których nie warto robić. Przy Bounties Quest nie warto używać exp scrolli.

Wartune Catacombs

Wartune Catacombs

Po osiągnięciu 22-23 levelu codziennie odwiedzaj Katakumby, nie używaj żadnych crypt keys/runes/balens. Na tak wczesnych poziomach nie mają one dużego znaczenia. Kiedy osiągniesz poziom 35 i będziesz miał cały zestaw PvP +12 z socketami spróbuj zmaksymalizować poziom katakumb (do tego czasu powinieneś móc osiągnać 40-50 poziom w katakumbach). Po osiągnięciu tego poziomu możesz zacząć używać crypt key dla bonusu x2 do expa.

Wartune Dungeony dla wielu graczy

Wartune Dungeony

Od samego początku staraj się robić te dungeony w party z tymi samymi ludźmi (jeśli masz taką możliwość). Dzięki temu do osiągnięcia 40 levelu będziesz miał Friendship 3+. Od mniej więcej 40 levelu zakładając, że Ty i każdy w Twojej drużynie ma pełen set PvP +12 z socketami możecie zacząć robić Dungeon Void na poziomie Nightmare, dzięki temu zdobędziecie dużo więcej expa. Pamiętaj, że aby zagrać na poziomie trudności Nightmare musisz najpierw przejść dungeona na poziomie Normal.

Wartune Void Normal

Wartune Void Nightmare

Jeśli masz problem z ukończeniem Void na poziomie Nightmare poproś o pomoc jakiegoś silnego gracza. Przed walką z ostatnim bossem użyj scrolla dającego bonus 100/50% do expa.

Wartune Campaign Dungeons

Wartune Campaign Dungeons

W przypadku Campaign Dungeons najpierw staramy się nabić staminę, używamy potionów lub czekamy na regenerację. Powinniśmy nabić powyżej 160 punktów Stamina. Następnie używamy scrolla 100/50% do expa i wybieramy najwyższy możliwy Dungeon. Przy dungeonie na poziomie 48 zgarniesz ok. 800 tys do 1 miliona punktów expa. Dodatkowo dungeon 48 poziomu da nam 25 tys złota z jednego runa jest to więc też dobre źródło gotówki.

Wartune Daily Quests

Wartune Daily Quests

W Wartune Daily Quests to questy, które możemy wykonać raz dziennie. Zazwyczaj są one dosyć proste i do ich ukończenia będziemy potrzebowali jedynie czasu. Najtrudniejszym z nich jest “Shadow Crystal”, który nie zawsze uda Cię się ukończyć.

Wartune inne sposoby zdobywania doświadczenia

Insygnia:

Wartune Insygnia

Jeśli w walkach PvP gildii zdobyłeś dużo Insygnii możesz je wymienić na exp scroll w Arena Shop. 10 insygni to 5000 EXP, łatwo więc policzyć, że 100 insygni x 5000 EXP = 50 000 EXP.

Daily Duels

Wartune Daily Duels

Kolejny sposób na dodatkowy EXP to ukończenie wszystkich możliwych Daily Duels (dziennie pojedynki).

9 Responses to “Wartune Poradnik Levelowania”

 1. Full says:

  Chcialem sie zapytac jak zrobic range private zeby w aren shopie mogl kupywac rzeczy z 2 strony.

 2. emillo says:

  idź na BattleGround albo GuildBattle(gildia musi być w top8)

 3. markos30 says:

  witam mam problem na poczatku gra chodziła mi płynnie a na około 30 poziomu płynność znacząco zmniejszyła się,wszystko bardzo wolno działa

 4. Zyrardów says:

  Jak masz zamiar zacząć grac zapraszam na server S132 NORTHWOOD ( http://wartune.r2games.com/game/play/?server=402 ) moja postać to “Zyrardów” i chcę odrodzić POLSKĄ gildie “Zakonróży” obecnie tj. 09.2013 jestem jeszcze w YAKUZA ale poszukuje chętny do zbudowania mocnej Polskiej gildii. Ja LEV.64 46K BR jestem na 80 miejscu w duelu. dzięki moje postaci i jeszcze paru osób jesteśmy w stanie wbić zakon na 10 pozycje w “sile gildii”. Zakon jest juz na “9 levelu” rozwoju, ale aby była w “guild batel” trzeba ja wbić na 8 miejsce w sile co nie jest trudne potrzeba tylko kilku (5-6) postaci 35k BR co nie jest trudne, wiec jak macie ochotę zacząć to zapraszam na NORTHWOOD i można mnie zawsze zaczepić. Pozdrawiam i zapraszam

 5. kuba says:

  sprzedam posttac knight lvl 69, atack 15k, hp 48k, pdef 13k, mdef 9k, pisac meile

 6. sroka23 says:

  Zyro znajdz mnie i zapros do znajomych. nick sroka23 jestem w eternity

 7. Zyrardów says:

  Jak masz jakis problem tozawsze mozesz zapytac na nortwood, pomoge ja cos
  http://wartune.r2games.com/game/play/?server=402

  powodzenia

 8. kmieciak says:

  interesuje mnie postać serwer 32eu knight BR 70k +

  kmieciak.1977 @o2.pl

 9. Atonomik says:

  Mam pytanko.Jesli zalozylem konto do wartune na facebooku to czy moge sie zalogowac nie uzywajac facebooka?? jesli tak to gdzie i jak bo probowalem ale nie moge dostac sie do swojej postaci.

Zostaw komentarz