Wielkanoc w grach przeglądarkowych Upjers.

My Free Zoo

Firma Upjers wydawca między innymi gier przeglądarkowych Wolni Farmerzy, Zielone Imperium, My Fantastic Park i My Free Zoo przygotowała dla swoich graczy szereg niespodzianek z okazji świąt wielkanocnych. W grze Zielone Imperium już do 26 marca można poszukiwać pisanek, które następnie wymienimy na cenne nagrody. Będziemy mogli zdobyć również fragmenty puzzli, które pozwolą nam na odblokowanie dekoracji ogrodu.

Wolni Farmerzy Wielkanoc

W przeglądarkowej grze Wolni Farmerzy od 27 marca możecie w kolejce odkrywać gości przebranych za wielkanocne zające. Każdy kto zaloguje się od 29 marca otrzyma również w prezencie wielkanocnego zająca, którego możecie umieścić na swojej półce z prezentami. Natomiast pomiędzy 2 a 9 kwietnia Wolni Farmerzy będą mogli zagrać w mini grę z odkrywaniem par tych samych kart. Za spostrzegawczość i dobrą pamięć gracze otrzymają nagrody.

My Free Zoo Park Wielkanoc

W My Free Zoo już od 26 marca czekają na Was nowe dekoracje wydane z okazji Wielkanocy. Za każda zakupioną dekorację otrzymamy też pisanki, które następnie wymienimy na różne nagrody. W My Free Zoo pojawił się również nowy rodzaj zwierząt, a także plac zabaw dla odwiedzających nasze zoo.Zostaw komentarz