Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Wolf Team - Wilkołaki Poradnik. | Gry MMO

Wolf Team – Wilkołaki Poradnik.

Wolf Team

Wolfteam to dynamiczna strzelanka online czyli tak zwany MMOFPS. Od innych tego typu gier Wolf Team odróżnia wprowadzenie do rozgrywki postaci Wilkołaków. Oprócz klasycznego żołnierza możemy się więc wcielić w postać zabójczego wilkołaka. Ludzcy żołnierze specjalizują się w dystansowej walce, na otwartym terenie i posiadają dostęp do szerokiego wachlarzu broni. Po przemianie w wilkołaka gracz będzie miał szanse wykazać się w walce wręcz na krótkich dystansach, będzie również dysponował dużo większą szybkością. W tym króciutkim poradniku znajdziesz opis wszystkich postaci Wilkołaków dostępnych w Wolf Team. Jest ich w sumie dziewięć, cztery dostępne od początku, a pięć kolejnych dostępnych po zakupie (za walute zarabianą w grze) rozszerzenia.Wolfteam Wilkołaki

Cztery podstawowe typy wilkołaków:

Normal Wolf – podstawowy wilkołak, za jego wybranie otrzymamy dodatkowe WP (waluta w Wolf Team). Nie cechuje się on żadnymi specjalnymi umiejętnościami oprócz Ataku z wyskoku.

Umiejętność: Atak z wyskoku.

Koszt: +50 WP (jedyna postać, na której zarabiamy za samo jej wybranie)

Power Wolf – nieco ulepszona wersja Normal Wolfa. Zadaje dosyć spore obrażenia nie ma jednak zbyt dużej ilości punktów życia co wymusza na graczu atakowanie z ukrycia. Power Wolf nie posiada żadnej specjalnej umiejętności.

Umiejętność: NIE MA

Koszt: 250 WP

Guardian Wolf – ten wilkołak posiada bardzo dużo punktów życia i całkiem silny atak. Jest niestety bardzo wolny jak na wilkołaka. Spory atak sprawia, że bardzo dobrze radzi sobie w walce na krótkich dystansach ale niska prędkość robi z niego bardzo łatwy cel dla strzelców na otwartym terenie. Specjalna umiejętność Guardian Wolf’a polega na zasłonieniu się przed atakami co zmniejsza otrzymywane obrażenia.

Umiejętność: Tarcza

Koszt: 900 WP

Ghost Wolf – jeden z najbardziej zabójczych rodzajów wilkołaków. Posiada umiejętność stawania się niewidzialnym gdy się nie porusza. Dzięki temu może zasadzać się na niczego nieświadomych przeciwników.
Umiejętność: Niewidzialność
Koszt: 500 WP

Lubisz Wolfteam? Sprawdź też najstarszą i najbardziej znaną grę mmo o wilkołakach – Bitefight Rejestracja.

Wilkołaki z rozszerzenia

Smart Wolf – stosunkowo silny i szybki gatunek wilkołaka. Jego umiejętność specjalna polega na czasowym zwiększeniu siły, a co za tym idzie zadawanych obrażeń.
Umiejętność: Zwiększenie siły
Koszt: 200 WP

Berserk Wolf – dosyć specyficzny rodzaj wilkołaka z Wolf Team, w momencie swojej śmierci może wystrzelić w różne strony kilkanaście morderczych pocisków. Są one na tyle silne, że mogą zabić nawet kilku wrogów.
Umiejętność: Samobójstwo
Koszt: 600 WP

Ghost Wolf 2 – druga, lepsza wersja Ghost Wolf opisanego powyżej. Ghost Wolf 2 jest jednak niewidzialny przez większość czasu, niezależnie od tego czy się porusza czy nie. Przeciwnicy widzą go dopiero z bliskiej odległości.
Umiejętność: Niewidzialność
Koszt: 500 WP

Ice Wolf – ten gatunek wilkołaka posiada umiejętność strzelania lodowymi pociskami. Oprócz obrażeń zamrażają one przeciwnika i na chwile uniemożliwiają mu poruszanie się. Szczególnie przydatny gatunek w walce z innymi wilkołakami.
Umiejętność: Lodowe pociski
Koszt: 600 WP

Psycho Wolf – potrafi ciskać energetyczne pociski, które przyciągają przeciwników. Szczgólnie dobra umiejętność do walki z uzbrojonymi w broń dystansową ludźmi.
Umiejętność: Przyciąganie
Koszt: 450 WP

2 Responses to “Wolf Team – Wilkołaki Poradnik.”

  1. Anonymous says:

    trer

Zostaw komentarz