Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
World of Darkness - nowe informacje. | Gry MMO

World of Darkness – nowe informacje.

World of Darkness

World of Darkness to oczekiwane przez bardzo wielu graczy MMO, które przeniesie nas do świata, w którym wilkołaki i wampiry toczą tajemną wojnę ukrywając się pomiędzy nieświadomymi niczego ludźmi. Proszę nie mylcie World of Darkness z sagą Zmierzch, zapewniam, że te dwa światy nie mają ze sobą nic wspólnego. Co więcej twórcy World of Darkness tak bardzo chcą odciąć się od Zmierzchu, że w grze zabronione będą nicki typu Edward czy Bella.

Za stworzenie World of Darkness odpowiedzialne jest studio CCP, twórca między innymi kultowego EVE Online. Ma być mrocznie, strasznie i na poważnie. Na premierę będziemy musieli jednak poczekać jeszcze długo, bo najwcześniej gra ukaże się w 2015 roku. Obecnie nad World of Darkness pracuje około 70 osób. Poniżej znajdziecie również kilka zdjęć z imprezy Eve Fanfest 2013, na której była mowa o World of Darkness.

World of DarknessWorld of Darkness

World of Darkness

World of Darkness

Zostaw komentarz