Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
World of Tanks Update 7.2 już jest! | Gry MMO

World of Tanks Update 7.2 już jest!

World of Tanks

Długo oczekiwany przez graczy update 7.2 do gry mmo World of Tanks w końcu wszedł w życie. Od dziś gracze w WOT mogą się cieszyć całym szeregiem nowości w grze, są to między innymi nowe mapy, nowe czołgi, całkiem nowy system umiejętności załogi oraz nowe kamuflaże dla naszych pojazdów. Nowe mapy w World of Tanks to Province ze scenerią rodem z włoskiego pogórza oraz Live Oaks przypominająca amerykańską prowincję. Dobrą wiadomością dla miłośników amerykańskich czołgów jest pojawienie się nowej linii niszczycieli.

Nowy system umiejętności w World of Tanks opisywaliśmy już niedawno. W skrócie wprowadzi on aż 22 nowe umiejętności podzielone na dwie grupy. Dzięki temu systemowi będziemy mogli w dużo większym stopniu personalizować umiejętności naszej załogi.

Zapraszamy również do obejrzenia trailera World of Tanks update 7.2:


Zostaw komentarz