Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
World of Tanks - zielony weekend! | Gry MMO

World of Tanks – zielony weekend!

World of Tanks

Zbliża się weekendowy event w darmowej grze MMO autorstwa Wargamingu – dzień Świętego Patryka! Bonusów jest naprawdę wiele, począwszy od zniżek na czołgi ciężkie VIII tieru, wyposażenie i reset umiejętności, aż do tańszych kont premium! Warto także wziąć udział w dwóch dostępnych konkursach. Pierwszy, organizowany we współpracy ze Steel Series, polega na polubieniu fanpage, odpowiedzi na pytanie i podania maila. Do wygrania jest złoto i zestaw (mysz, klawiatura i słuchawki) firmy Steel Series. Drugi konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe. Do wygrania jest książka “Rogue Male” z autografem autora oraz plakat.

Zagraj w World of Tanks!!!

Nie zapomnijcie o pierwszych newsach na temat wersji 8.5! W tym momencie pojawiły się dwa potwierdzone pojazdy T-60 (light tank) i Leopard 1 (medium tank) oraz ich screeny:

T-60 (light tank)Leopard 1 (medium tank)

Zostaw komentarz