Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
World of Warships - nowe screeny. | Gry MMO

World of Warships – nowe screeny.

World of Warships

World of Warships czyli wojenne MMO z okrętami od firmy Wargaming zostało zapowiedziane już mniej więcej dwa lata temu. Powstała oficjalna strona gry, a w listopadzie ubiegłego roku zaprezentowano ostatnie screeny. Od tego czasu nie wiele było słychać na temat World of Warships, aż do dzisiaj. Dziś mamy bowiem dla Was kilka nowych screenów, prezentujących wojenne okręty klasy New Mexico.

Okręty wojenne klasy New Mexico powstały i służyły w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonym w ciągu I Wojny Światowej i w okresie powojennym. Jak będą prezentować się te statki w World of Warships możecie obejrzeć na poniższych screenach. Nadal nie wiadomo kiedy rozpoczną się pierwsze closed beta testy gry. Wstępna data wyznaczona była na początek 2013 roku jednak jak widać termin ten nie został dotrzymany.

World of WarshipsWorld of Warships amerykańskie okręty

World of Warships amerykańskie okręty

World of Warships amerykańskie okręty

Zostaw komentarz