Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
ZooMumba - gra online dla dzieci. | Gry MMO

ZooMumba

Zoomumba

ZooMumba to darmowa gra w przeglądarce, w której naszym zadaniem będzie rozbudowa i ulepszanie naszego własnego zoo. Obejmuje to między innymi budowanie nowych budynków i wybiegów dla zwierząt, zatrudnianie obsługi i pozyskiwania zwierząt z całego świata.

Głównym elementem, na którym skupia się ZooMumba to zwierzęta. Oczywiście rozbudowa i zarządzanie zoo to też istotny element ale najważniejsze są zwierzęta. Wybór odpowiednich gatunków, odpowiednich płci, rozmnażanie zwierząt i dbanie i ich potomstwo to zdecydowanie najistotniejsze elementy gry. Jest to również bardzo zabawne i wciągające i pewnie temu elementowi ZooMumba zawdzięcza swoją popularność.

ZooMumba – kliknij i graj ZA DARMO!

Drugi z kolei bardzo ważny element rozgrywki to karmienie zwierząt w naszym zoo. Jeśli nakarmisz zwierze nieodpowiednim rodzajem pokarmu, może się rozpłakać czy też w inny sposób okazywać swoje niezadowolenie. Niespokojne zwierzęta nie będą stanowić ciekawej atrakcji i sprawię, że odwiedzający opuszczą Twoje zoo. Tak więc upewnij się, że karmisz zwierzątka odpowiednim pokarmem. Pożywienie dla naszych podopiecznych kupujemy w sklepie. Również w tym sklepie kupimy nowe budynki do naszego zoo.Jeśli mamy już budynki i nakarmione, zadowolone zwierzęta w naszym zoo pojawiają się odwiedzający. Niestety gości Ci będą zostawiać po sobie śmieci, musimy więce zadbać o posprzątanie naszego zoo.

Jak więc widzicie ZooMumba to naprawdę oryginalna gra MMO, szczególnie możemy ją polecić młodszym graczom, którym do gustu może przypaść wesoła i kolorowa tematyka.

Zostaw komentarz