4,9
(136)
Carson
· EAN 046876000423
Lornetka turystyczna dla dzieci Carson Wild Cat Series 7x18mm
119,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Carson
- Model
- Cat Series 7x18mm
- Powiększenie
- 7,00
- Przeznaczenie
- lornetki teatralne, przyrodnicze, turystyka
- Waga lornetki
- 140,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
Lornetka turystyczna dla dzieci Carson Wild Cat Series 7x18mm Focus Free Binoculars for Kids
Najważniejsze cechy lornetki dla dzieci Carson Wild Cat Series 7x18mm:
- Kompaktowa lornetka zapewniająca wydajną jakość optyczną
- Dla dzieci od 5lat
- Konstrukcja bez ogniskowania (stała ostrość)
- Wysoka jakość optyczna
- Trwała gumowana konstrukcja
- Nadaje się do eksploracji i nauki
- Zapewnia nieograniczone możliwości obserwacji i wygodę i
- Łatwa w obsłudze dla dzieci - brak regulacji ostrości oznacza, że dzieci mogą po prostu ją podnieść i zacząć odkrywać otaczające je cuda bez konieczności dokonywania skomplikowanych regulacji
- Zapewnia wszechstronne wrażenia młodym poszukiwaczom przygód
- Optyka wysokiej jakości – wyposażona w pryzmaty dachowe BK7 zapewnia ostry obraz o wysokim kontraście.
- Powiększenie 7x lornetki zapewnia idealną równowagę pomiędzy przejrzystością i użyteczności
- Zapewnia idealną moc powiększenia do obserwacji odległych obiektów bez powodowania dezorientacji
- Pasek na szyję jest dołączony do lornetki, aby zapewnić dodatkową wygodę i przenośność
- Pasek na szyję sprawia, że młodzi poszukiwacze przygód nigdy nie zgubią lornetki
- Zabawka edukacyjna STEM; regulowana odległość między soczewkami i optyka o stałej ogniskowej pozwalają na łatwe użytkowanie przez dzieci, a jednocześnie sprzyjają zainteresowaniu przyrodą i naukami przyrodniczymi
- Akcesoria: pasek na szyję
- Powiększenie: 7x
- Średnica obiektywu: 18 mm
- Waga: 0,14 kg
- Wymiary: 8 x 11 x 3 cm
- Opakowanie: blister
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Carson |
| Model | Cat Series 7x18mm |
| Powiększenie | 7,00 |
| Przeznaczenie | lornetki teatralne, przyrodnicze, turystyka |
| Waga lornetki | 140,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywów | 18,00 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ