4,9
(15)
Celestron
· EAN 050234523226
Luneta Celestron LandScout 12-36x60 kątowa
649,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Celestron
- Model
- Landscout
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 513,00 g
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
- Długość całkowita
- 27,30 cm
Luneta obserwacyjna Celestron LandScout 12-36x60 ze statywem
Celestron LandScout 12-36x60 to luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu od 12x do 36x oraz obiektywem o średnicy 60 mm. Jest niezwykle prosta w użyciu i dzięki swojej lekkości oraz kompaktowym rozmiarom jest idealnym kompanem podróży pieszych. LandScout to także idealna luneta obserwacyjna, którą można zabrać ze sobą na strzelnicę do kontroli wyników strzelania.
Ministatyw oraz zoom do 36x pozwoli na dokładną obserwację odległych celów oraz przyrody wokół, a starannie zaprojektowana optyka z powłokami antyodblaskowymi zapewni ostry i wyraźny obraz.
W komplecie z lunetą znajduje się pokrowiec, osłony optyki, oraz mini statyw.
Dane techniczne:
- Powiększenie: 12-36x
- Średnica obiektywu: 60 mm
- Minimalna odległość ostrzenia: 10 m
- Źrenica wyjściowa: 3,6-1-75 mm
- Szkło pryzmatyczne: BK7
- Wypełnienie azotem: Tak
- Odległość od oka: 17,1-14,9 mm
- Sprawność zmierzchowa: 46,5
- Powłoki: Fully Coated
- Kątowe pole widzenia: 2,4-1,35°
- Liniowe pole widzenia na 1000 m: 55-29 m
- Wymiary: 280mm x 75mm x 135mm
- Waga: 550 g
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Celestron |
| Model | Landscout |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 513,00 g |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Długość całkowita | 27,30 cm |
| Maksymalne powiększenie | 36,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,180 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ