Słuchawki HyperX Cloud Alpha czarny/czerwony
- Kolor
- czarny
- Marka
- HyperX
- Model
- Cloud Alpha
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- skóra
- Impedancja
- 65 Ω
Słuchawki nauszne HyperX Cloud Alpha
W zestawie: Zestaw słuchawkowy do gier, odłączany kabel słuchawkowy, odłączany mikrofon, przedłużacz PC, instrukcja szybkiego uruchomienia
Wybierz zestaw Alpha i zdominuj przeciwników.
Czerp większą przyjemność z gry dzięki czystszemu i bardziej harmonijnemu brzmieniu dźwięku. System dwukomorowych przetworników słuchawek HyperX™ Cloud Alpha oddziela basy od średnich i wysokich tonów, umożliwiając ich indywidualne dostrojenie w celu zmniejszenia zniekształceń. Utrzymuj skupienie i pnij się w rankingach dzięki wyjątkowemu komfortowi słuchawek HyperX – idealnych do długich rozgrywek. Zyskaj przewagę dzięki niezakłóconej komunikacji z zespołem i przenieś swoją grę na wyższy poziom dzięki niezrównanej jakości dźwięku Cloud Alpha.
- Dwukomorowe przetworniki HyperX
- Wyjątkowy komfort HyperX
- Wytrzymały aluminiowy pałąk
- Regulacja dźwięku na przewodzie
- Odłączany mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń
- Certyfikat Discord oraz TeamSpeak™
Dwukomorowe przetworniki HyperX
50-milimetrowe przetworniki zmniejszają zniekształcenia, oddzielając niskie tony od średnich i wysokich, aby zapewnić bardziej precyzyjne i harmonijne brzmienie w grze.
Wyjątkowy komfort HyperX
Nauszna konstrukcja z najwyższej jakości pianką HyperX zapamiętującą kształt i wykończeniem z miękkiej imitacji skóry.
Wytrzymały aluminiowy pałąk
Aluminiowy pałąk zapewnia sztywność i wytrzymałość konstrukcji.
Regulacja dźwięku na przewodzie
Elementy sterujące na odłączanym przewodzie w oplocie umożliwiają łatwą regulację głośności i wyciszanie mikrofonu.
Odłączany mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń
Włącz się do gry lub łatwo odłącz mikrofon, aby posłuchać muzyki.
Certyfikat Discord oraz TeamSpeak™
Popraw komunikację z zespołem dzięki większej wyrazistości głosu i doskonałej jakości dźwięku.
Zgodność z wieloma platformami
Wszechstronny zestaw słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami PC, konsolami PS4™, Xbox™ i Nintendo Switch™ oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm.
| Kolor | czarny |
| Marka | HyperX |
| Model | Cloud Alpha |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | skóra |
| Impedancja | 65 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 283,00 g |
| Cechy dodatkowe | Mikrofon |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,30 m |
| Wysokość produktu | 16,50 cm |
| Szerokość produktu | 15,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | etui |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |