Svbony SV28 Luneta Obserwacyjna 25-75X70
- Marka
- Svbony
- Model
- LR080
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 215,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 28,00 mm
Potężna luneta: Regulowane powiększenie zoom 25x-75x pozwala obserwować różne obiekty z bliskiej i dużej odległości. Idealna do strzelectwa sportowego, łucznictwa, obserwacji ptaków, księżyca
Luneta HD: Pryzmat BAK4 o wysokim współczynniku i wielowarstwowa powłoka soczewki zapewniają wysoką przepuszczalność światła, zapewniają jasny, ostry, wyraźny obraz
Projekt ergonomii: Okular odchylony pod kątem 45 stopni zapewnia komfortowe warunki do obserwacji długoterminowych. Odchylana muszla oczna z długim odstępem oka jest przyjazna dla osób noszących okulary
Statyw stołowy: Luneta SV28 jest wyposażona w statyw stołowy do użytku w pomieszczeniach z podstawową stabilnością. Jeśli jesteś entuzjastą outdooru zaleca się używanie statywu do aparatu
SPECYFIKACJA
Nazwa marki: SVBONY
Rodzaj produktu: lunety celownicze kątowe
Powiększenie: 25x-75x
Szkło pryzmat: BAK4
Średnica obiektyw: 70mm
Średnica okularu: 15mm
Typ pryzmatu: Porro
Powłoka soczewki: FMC
Pole widzenia: 64-43 ft/1000 yds
Relief wyjścia: 16-14mm
Typ kubka do oczu: składany
Bliska odległość ogniskowania: 8m
Wodoodporny: tak (IP65)
Fogproof: tak
Waga netto: 910g
Wymiary: 360 x 92 x 145mm
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
1 x LUNETA SVBONY SV28 25-75x70mm - KOLOR ZIELONY
1 x Etui
1 x Osłona obiektywu
1 x Okularowa pokrywa
1 x Mikrofibra do czyszczenia obiektywu
1 x Statyw
1 x Instrukcja obsługi j.angielski
| Marka | Svbony |
| Model | LR080 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 215,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 28,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 33,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 25,00 x |
| Załączone wyposażenie | Chusteczka do czyszczenia, Etui |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,120 kg |