4,9
(15)
Minox
· EAN 4007450622284
LUNETA OBSERWACYJNA MINOX MD 60 Z 12-40X60
4 650,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Minox
- Model
- MD 60 Z
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 1620,00 g
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna, okular w zestawie
LUNETA OBSERWACYJNA MINOX MD 60 Z 12-40X60
4650.00
Luneta obserwacyjna MINOX MD 60 Z
Cechy:
- Genialny obraz
- Wysoki kontrast, neutralne oddawanie barw
- Powiększenie: 12-40x
- Solidna, odporna na uderzenia metalowa obudowa
- Wodoodporny i wypełniony azotem, aby zapobiec zaparowaniu od wewnątrz
- Niska waga
Specyfikacja techniczna:
Powiększenie: 12x - 40x
Średnica obiektywu: 60mm
Średnica źrenicy wyjściowej: 4,8 - 1,5 mm
Kompensacja dioptrii: ± 5 dpt.
Pole widzenia na 1000 m: 59 m / 3,4°, 19 m / 1,1°
Minimalna odległość ostrzenia: 3,5m
Temperatura pracy: -10° do +45° C
Wodoodporny zgodnie z IPX7: Tak
Wymiary (wys. x szer. x dł.): 138x78x310mm
Waga: 1620g
Symbol: 62228
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Minox |
| Model | MD 60 Z |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 1620,00 g |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Długość całkowita | 31,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 40,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 3,50 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ