4,9
(15)
Bresser Optics
· EAN 4007922028491
Luneta obserwacyjna STABILIZACJA OBRAZU zoom powiększenie 16x Bresser Optik
2 774,95 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Bresser Optics
- Model
- 2051630
- Waga produktu
- 315,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 30,00 mm
- Maksymalne powiększenie
- 16,00 x
Luneta obserwacyjna Monokular ze stabilizacją
Wysokiej jakości monokular z zoomem ma wbudowaną elektronikę stabilizacji obrazu. Wystarczy włączyć tę funkcję, aby zawsze uzyskać wyraźny, absolutnie ostry obraz. Muszlę oczną można również obracać i blokować, dzięki czemu można idealnie dopasować rozstaw źrenic, co czyni ją użyteczną dla osób noszących okulary.
Optyka monokularu zmiennoogniskowego ze stabilizatorem obrazu posiada wysokiej jakości pryzmaty wykonane ze szkła BaK-4 i jest w pełni wielowarstwowa. Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiają, że jest idealnym towarzyszem podróży (np. na wędrówki, imprezy sportowe itp.).
Ze względu na bryzgoszczelny korpus zalecany jest również do stosowania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
- Zintegrowany stabilizator obrazu
- Powiększenie 16 x
- Średnica obiektywu 30 mm
- Pole widzenia przy 1000m 66 m
- Kąt widzenia 3.8 °
- Bryzgoszczelny korpus
- Pryzmaty ze szkła BaK-4 z pełną wielowarstwową powłoką
- Torba ochronna w zestawie
- Solidna i gumowana obudowa
- Waga 315 g
ID: S816
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Bresser Optics |
| Model | 2051630 |
| Waga produktu | 315,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 30,00 mm |
| Maksymalne powiększenie | 16,00 x |
| Załączone wyposażenie | Futerał |
| Minimalna odległość obserwacji | 3,00 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ