Luneta obserwacyjna Bresser 20-60x80-A 60 x 80 mm
- Marka
- Bresser
- Model
- 20-60x80-A
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1492,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
(75740) Luneta Bresser Pirsch 20-60x80 45°
EAN: 4007922059754
Kod produktu: 75740
------------------------------------------------
Luneta Bresser Pirsch 20-60x80 45° Wodoodporny. Powiększenie: 20-60x. Średnica obiektywu: 80 mm
Lunety Bresser Pirsch przeznaczone są przede wszystkim dla obserwatorów przyrody i myśliwych. Wyposażone w jasny, w pełni pokryty wieloma warstwami obiektyw 80 mm umożliwiają duże powiększenia nawet o zmierzchu. Ponadto luneta jest wyposażona w wysokiej jakości powłokę UR oraz fazową, dającą jaśniejszy i bardziej kontrastowy obraz. Wraz z wodoszczelną i wypełnioną azotem obudową oraz osłoną przeciwodblaskową obserwatorzy przyrody mogą określić gatunki ptaków w każdą pogodę, a myśliwi mogą wycelować w zwierzęta łowne na duże odległości.
Fotografia Ale również miłośnicy fotografii cyfrowej znajdą niezawodne narzędzie w serii Pirsch: za pomocą adapterów lustrzanek cyfrowych można podłączyć prawie wszystkie aparaty cyfrowe lub smartfony.
Solidne materiały Fokuser i okular są wykonane z wytrzymałego metalu, co zapewnia długotrwałą przyjemność z obserwacji. Wzmocnienie gumowe jest wykonane w taki sposób, że gwarantuje mocne trzymanie.
Powłoka Lunety Bresser Pirsch II gen. są wszystkie wyposażone w nowoczesną powłokę UR. Ta specjalna powłoka zapewnia lepszą transmisję światła i tym samym zapewnia jasny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, pryzmat jest wyposażony w powłokę fazową, która zapewnia większy kontrast w obrazie.
Fokuser DeLuxe 10:1 Ważnym czynnikiem w przypadku urządzeń optycznych jest optymalna ostrość. W firmie Bresser przykładamy dużą wagę do szybkiego i łatwego ustawiania ostrości, jak również do bardzo precyzyjnego jej ustawiania. Za pomocą lunety Pirsch można szybko regulować ostrość, aż do ostatniego centymetra. Dba o to przełożenie fokusera 10:1.
Wodoszczelna i wypełniona azotem Wszystkie modele Pirsch są wodoodporne i wypełnione azotem. Masz więc ze sobą optymalnego towarzysza w każdych warunkach pogodowych. Deszcz lub mgła nie przeszkadzają w pracy urządzenia. Zaparowanie od wewnątrz przy dużych różnicach temperatur jest uniemożliwione przez wypełnienie azotem, dzięki czemu urządzenie jest zawsze gotowe do pracy.
Właściwości: Luneta z powiększeniem Nachylony okular Układ optyczny z pełną powłoką wielowarstwową Układ optyczny z powłoką UR Pryzmat z powłoką fazową Bardzo wysoka zdolność zbierania światła Wodoszczelna i wypełniona azotem obudowa
Zawartość zestawu: Luneta obserwacyjna Futerał na lunetę Instrukcja obsługi
Dane techniczne: Zastosowanie: do badań stosowanych, do polowań i uprawiania sportu, dla podróżników Ze zmiennym powiększeniem: tak Odporność na wilgoć: tak Typ: pryzmat Porro Powłoka układu optycznego: powłoka URC, wielowarstwowa szerokopasmowa, zieleń Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 80 Powiększenie, x: 20-60 Pole widzenia, °: 2,17 Współczynnik zmierzch: 40 Makro, m: 5,5 Pole widzenia przy 1000 m: 38 Sakwa: tak Wypełnienie korpusu: azot Wodoszczelność: tak Korpus: tworzywo sztuczne, aluminium Dodatkowo: muszle oczne TwistUp, mocowanie statywu Poziom zaawansowania: entuzjasta Futerał/sakwa w komplecie: nylonowy futerał Kolor korpusu: zielony/czarny Okulary: LE Jasność względna: 16
------------------------------------------------
| Marka | Bresser |
| Model | 20-60x80-A |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1492,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 39,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,50 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,460 kg |