LUNETA AURIOL 20-60X60
- Marka
- Auriol
- Model
- SPOTTING SCOPE
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1000,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Ta luneta zapewnia 60-krotne powiększenie, dzięki czemu możesz obserwować i odkrywać otaczającą Cię przyrodę. Posiada płynnie regulowane powiększenie od 20x do 60x. Dla lepszej stabilności możesz użyć dołączonego statywu.
Cechy:
Zoom luneta obserwacyjna
Duża średnica soczewki obiektywu zapewnia dużą zdolność zbierania światła
Kompaktowa i lekka luneta obserwacyjna do podróży i wędrówek
Dane techniczne:
Zakres powiększenia: 20x 60x / średnica soczewki obiektywu: 60mm
Pole widzenia: 29m@1000m (20x) / bliska ostrość: 12m (20x)
Wymiary: 350x155x95mm / waga: 1kg
Zakres zastosowania: obserwacja ptaków i obserwacja przyrody
Typ: Zoom monokularowy
Specyfikacje optyczne
Powiększenie Zoom min: 20
Powiększenie Zoom maks.: 60
Rodzaj powłoki: W pełni pokryta
Pole widzenia: 29m / 1000m ( przy 20x )
Intensywność światła7: 9
Współczynnik zmierzchu7: 34,64
Bliska ostrość 12 m ( przy 20x)
Ogólne dane techniczne:
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne;
Osłony przeciwpyłowe: na obiektyw i okular, zdejmowane pojedynczo
Wymiary i wagi:
Całkowita długość: 350 mm
Całkowita szerokość: 155 mm
Wysokość całkowita: 95 mm
R-18 LUNETA BCC
| Marka | Auriol |
| Model | SPOTTING SCOPE |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1000,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Długość całkowita | 35,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |