4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 4620137487367
Monokular z celownikiem Levenhuk Camo Pine 10x56
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Camo Pine 10x56
- Waga produktu
- 0,80 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 56,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Camo Pine 10x56 |
| Waga produktu | 0,80 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 56,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Minimalna odległość obserwacji | 3,50 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ