Słuchawki nauszne przewodowe SteelSeries Arctis Nova 1 gamingowe
- Kolor
- czarny
- Marka
- SteelSeries
- Model
- Arctis Nova 1
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 36 Ω
Arctis Nova 1 - wieloplatformowy, przewodowy zestaw słuchawkowy klasy premium do gier
Nova Acoustic System oferuje niestandardowe zaprojektowane sterowniki High Fidelity, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku.
Bardzo lekki zestaw słuchawkowy z 4 punktami regulacji w systemie ComfortMAX zapewniający idealne dopasowanie.
Mikrofon z redukcją szumów ClearCast Gen 2 wykorzystuje algorytmy SI, tłumiąc dźwięki w tle dla jasnej komunikacji.
Nadaje się do każdego komputera i platformy konsoli z gniazdem 3,5 mm, idealny dla urządzeń mobilnych w podróży.
Wygodne opcje sterowania — pokrętło głośności i przycisk wyciszenia na zestawie słuchawkowym.
Ustal położenie wroga na długo, zanim go zobaczysz, dzięki Sonarowi — przełomowemu rozwiązaniu dźwiękowemu w grach.
| Kolor | czarny |
| Marka | SteelSeries |
| Model | Arctis Nova 1 |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 36 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 236,00 g |
| Cechy dodatkowe | Arctis Nova 1 |
| Rodzaj słuchawek | wokółuszne |
| Długość przewodu | 1,20 m |
| Wysokość produktu | 19,50 cm |
| Szerokość produktu | 16,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | Adapter z USB-C na USB-A |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |