4,9
(2004)
SteelSeries
· EAN 5707119050272
Słuchawki nauszne SteelSeries Arctis Nova 1P białe
339,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Marka
- SteelSeries
- Model
- Arctis Nova 1P
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 36 Ω
Arctis Nova 1P White
- Kolor: biały
- Wygodne i stylowe słuchawki do codziennego użytku
- Doskonała jakość dźwięku z precyzyjnymi detalami
- Długi przewód zapewnia swobodę i wygodę
- Pasuje do różnych rodzajów głów, dzięki elastycznemu pałąkowi
- Regulowane nauszniki zapewniające wygodę nawet podczas długich godzin noszenia
- Łatwe sterowanie za pomocą wbudowanych pokręteł i przycisków
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Marka | SteelSeries |
| Model | Arctis Nova 1P |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 36 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 236,00 g |
| Cechy dodatkowe | Arctis Nova 1 |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,20 m |
| Szerokość produktu | 19,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | dowód zakupu |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,130 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ