Słuchawki Genesis Toron 531 dla graczy przewodowe czarne z mikrofonem
- Kolor
- czarny
- Marka
- Genesis
- Model
- Toron 531
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 32 Ω
SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM GENESIS TORON 531
Oto zestaw słuchawkowy, dzięki któremu usłyszysz każdy szczegół. To zupełnie nowy, wszechstronny model z 50-milimetrowymi przetwornikami dostrojonymi tak, aby zapewnić Ci przewagę w każdej sytuacji. Podłącz słuchawki GENESIS do dowolnej platformy, rozmawiaj i graj godzinami dzięki trwałej i wygodnej konstrukcji stworzonej z myślą o wygodzie.
CECHY:
- Szybsza lokalizacja przeciwnika dzięki 50-milimetrowym przetwornikom i zrównoważonemu, przestrzennemu brzmieniu bez przesadnego basu
- Komfort przez wiele godzin rozgrywki za sprawą nauszników z pianki memory-foam zapamiętującej kształt głowy
- Większa wytrzymałość, będąca zasługą elastycznego pałąka oraz metalowych mocowań muszli w kolorze „Gun Metal”
- Łatwiejszy transport z odpinanym mikrofonem oraz przewodem
SPECYFIKACJA:
- Łączność: Przewodowa
- Złącza: Mini Jack 3.5 mm x2, Mini Jack 3.5 mm x1
- Typ słuchawek: Wokółuszne
- Impedancja: 32 Ohm
- Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20 000 Hz
- Mocowanie mikrofonu: Odłączany
- Wyciszenie mikrofonu: Na przewodzie
- Czułość mikrofonu: -42 dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10 000 Hz
- Funkcje kontrolera: Regulacja głośności, Włącz/wyłącz mikrofon
- Odłączany kabel: Tak
- Długość przewodu: 100 cm
- Platforma: Android, Asus Rog Ally, XBOX One / S, XBOX One S / X, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Steam Deck
- Waga: 240 g
- Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi, Kabel jack 3.5 mm, Rozdzielacz minijack
SZUKASZ WSZECHSTRONNEGO BRZMIENIA?
50-milimetrowe przetworniki w GENESIS Toron 531, potrafią odtwarzać częstotliwości w szerszym zakresie, a co za tym idzie - oferują bardziej szczegółowy i zrównoważony dźwięk bez przesadnego basu. W połączeniu z wierniejszym odwzorowaniem przestrzeni pomoże to szybciej zlokalizować cel.
Dzięki zamkniętej wokółusznej konstrukcji, słuchawki skutecznie izolują Cię od dźwięków zewnętrznych. Wygodne hybrydowe nauszniki z pianki memory z tekstylną wierzchnią warstwą dopasowują się do Ciebie i zapamiętują kształt, łącząc w sobie najlepsze cechy skóry ekologicznej (tłumienie dźwięku). oraz materiału (komfort w kontakcie ze skórą).
W zestawie znajdziesz również dodatkowy zestaw tekstylnych nauszników, które zapewnią Ci wsparcie w upalne dni.
KOMUNIKUJ SIĘ EFEKTYWNIEJDzięki mikrofonowi dynamicznemu o paśmie częstotliwości 100 - 10000 Hz. Z łatwością dostosuj go do swoich preferencji dzięki elastycznemu ramieniu. Chcesz to wyłączyć? Zrobisz to jednym ruchem, korzystając z kontrolera na kablu, możesz też wypiąć mikrofon zmniejszając wagę słuchawek.
MULTIPLATFORMOWE
Graj gdzie chcesz i na czym chcesz. GENESIS Toron 531 podłączysz do smartfona, konsol i każdego innego urządzenia wyposażonego w złącze 3,5mm. Co więcej, w pełni odłączany kabel i mikrofon ułatwią Ci transport, a dodatkowy kontroler sprawi, że będziesz łatwo sterować niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
W zestawie znajdziesz także rozdzielacz o długości 1,5 metra, który umożliwi podłączenie zestawu słuchawkowego do komputera PC wyposażonego w osobne gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe.
| Kolor | czarny |
| Marka | Genesis |
| Model | Toron 531 |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 1000,00 g |
| Cechy dodatkowe | Audio (3.5mm), Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,00 m |
| Wysokość produktu | 18,90 cm |
| Szerokość produktu | 180,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 7,90 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | Odłączany mikrofon |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,677 kg |