4,9
(2573)
Sony
· EAN 5903981901920
Konsola Sony PlayStation 4 Pro czarny
550,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Wersja
- PlayStation 4 pro
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,30 kg
Obudowa konsoli PlayStation 4 PRO CUH-7016 Grade C
Obudowa konsoli PlayStation 4 PRO CUH-7016 Grade C
Wariant: Grade C
Kompletna obudowa do konsoli PlayStation 4 PRO CUH-7016. Przywróć swoją konsolę do pełni blasku dzięki wymianie obudowy na nową.
Cechy produktu:
- Oryginalny produkt SONY
- Kompletna obudowa, w skład zestawu wchodzi górna pokrywa, dolna obudowa, pokrywa dysku, środkowy element, kompletne chłodzenie i zestaw śrubek
- W zestawie brak anten wifi, płytek i tasiemek włącznika i lightbara, mocowania procesora (clampa)
- Pasuje do PlayStation 4 SLIM CUH-7016
- Nie pasuje do konsol serii CUH-7116, 7216
Zmiana obudowy powinna być wykonana przez doświadczonego technika. W trakcie wymiany należy nałożyć pastę termoprzewodzącą i termopady.
Refabrykowany (z ang. Refurbished) - słowo pochodne od fabryka, fabrykacja - działanie polegające na przywróceniu właściwości użytkowych częściom używanym, aby wyglądały i pracowały one jak nowe.
Wszystkie obudowy pochodzą z rozbiórki nowych konsol (Grade A) lub produktów refabrykowanych przez producenta (Grade B). Ich stan jest dokładnie taki sam jak w przypadku wymian gwarancyjnych producenta.
Kod EAN: 5903981901920
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Wersja | PlayStation 4 pro |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Red dead redemption 2 |
| Wysokość produktu | 55,00 cm |
| Szerokość produktu | 295,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 327,00 cm |
| Obsługiwane technologie | 4K, HDR, VR |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ