4,9
(2573)
Sony
· EAN 5903981909728
Konsola Sony PlayStation 4 500 GB bezbarwny
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- bezbarwny
- Wersja
- PlayStation 4
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,10 kg
Bezpiecznik F9800 F6202 Playstation PS4 Slim PRO
Uszkodzony bezpiecznik? Mamy rozwiązanie!
Nowy bezpiecznik F9800 F6202 do konsoli PS4 Slim / Pro
- Wysoka jakość produktu
- Niska cena
Specyfikacja:
- Rozmiar 0402
- Rezystancja 0 Ohm
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | bezbarwny |
| Wersja | PlayStation 4 |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Call of Duty: Modern Warfare II |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 28,80 cm |
| Obsługiwane technologie | HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi w języku Polskim |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ