4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 5905555000992
Luneta obserwacyjna Levenhuk Sherman BASE 10x50 10 x 50 mm
479,95 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Sherman BASE 10x50
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Sherman BASE 10x50 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 21,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 10,00 x |
| Załączone wyposażenie | chusteczka do czyszczenia, instrukcje obsługi, kabura, Pasek do zawieszania, zakrywki na okular i obiektyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 6,00 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ