4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 5905555027944
Luneta obserwacyjna Levenhuk Kelvin Snap 12x50 12 x 50 mm
616,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Kelvin Snap 12x50
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1,96 g
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Kelvin Snap 12x50 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1,96 g |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 31,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalne powiększenie | 12,00 x |
| Załączone wyposażenie | adapter do smartfonu, Adapter do statywu, instrukcja obsługi, kabura, Karta gwarancyjna, Osłony okularów i obiektywów, pasek na szyję, Pilot zdalnego sterowania Bluetooth, ściereczka do czyszczenia, tripod |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ