5,0
(2)
bez marki
· EAN 5906495316808
DRON Z KAMERĄ WIFI 5G GPS ZABAWKA ZDALNIE STEROWANY APLIKACJA ZASIĘG 3000M
799,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Wiek
- 14 lat +
- Marka
- bez marki
- Model
- Dron V198 8K GPS LaserCN
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 30 min
- Rodzaj napędu
- elektryczny
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Wiek | 14 lat + |
| Marka | bez marki |
| Model | Dron V198 8K GPS LaserCN |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 30 min |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Złożony |
| Liczba śmigieł | 8 |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 3000,00 m |
| Prędkość maksymalna | 10,00 km/h |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ