Levenhuk · EAN 611901504810

Lupa Levenhuk Zeno Vizor G3 3,5 x

4,6 84 opinii · 196 sprzedanych
89,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
Kolor
czarny
Marka
Levenhuk
Model
Zeno Vizor G3
Średnica
10 mm
Maksymalne powiększenie
3,50 x

Okulary powiększające Levenhuk Zeno Vizor G3

Pięć poziomów powiększenia w zakresie od 1x do 3,5x, wbudowane podświetlenie LED oraz możliwość łatwej zmiany okularów w lupę nagłowną – wszystkie te cechy opisują okulary powiększające Levenhuk Zeno Vizor G3. Dzięki okularom ręce zawsze pozostają wolne podczas pracy wymagającej precyzji.

Okulary powiększające Levenhuk Zeno Vizor G3 wyposażone są w wymienne soczewki wykonane z plastiku optycznego. Stopień przezroczystości i gęstości tego materiału optycznego w niczym nie ustępuje szkłu, a jednocześnie jego wytrzymałość i trwałość jest dużo wyższa niż szkła. Soczewki mogą być swobodnie wymieniane, co pozwala na zmianę powiększenia. Zawartość zestawu umożliwia korzystanie z przyrządu na dwa sposoby: klasyczne oprawki pozwalają nosić lupę jak normalne okulary, a nylonowy pasek na głowę umożliwia zamocowanie lupy w wygodny sposób na głowie. Sposób noszenia przyrządu można w łatwy sposób zmieniać w zależności od potrzeb.

Lupa ma wbudowane podświetlenie LED, które zasilane jest bateriami (dołączone do zestawu). Podświetlenie zapewnia dostateczne i dokładne oświetlenie obserwowanego obiektu lub obszaru roboczego.

Cechy:

  • Lupa na oprawce okularów z dodatkowym paskiem na głowę
  • Oświetlenie LED
  • Pięć stopni podświetlenia
  • Zakres powiększenia od 1x do 3,5x
  • Wymienne soczewki

Zawartość zestawu:

  • Okulary powiększające Levenhuk Zeno Vizor G3
  • Wymienne soczewki - 5 szt.
  • Nylonowy pasek
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna

GALERIA PRODUKTU

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Kolor czarny
Marka Levenhuk
Model Zeno Vizor G3
Średnica 10 mm
Maksymalne powiększenie 3,50 x
NOWOŚCI

Najnowsze produkty

Zobacz kategorię →
NAJPOPULARNIEJSZE

Bestsellery kategorii

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Powiązane kategorie