5,0
(2)
bez marki
· EAN 6214174161243
Kamera HD Do Dronów Regulowany Kąt, Dron Z Kamerą, Zdalnie Sterowany Dron
99,89 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Wiek
- 6 lat +
- Marka
- bez marki
- Model
- DRON Z KAMERĄ
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 45 min
- Waga produktu
- 430,00 g
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Wiek | 6 lat + |
| Marka | bez marki |
| Model | DRON Z KAMERĄ |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 45 min |
| Waga produktu | 430,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Złożony |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 150,00 m |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,430 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ