4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 643824213197
Luneta obserwacyjna kątowa statyw Levenhuk Base 25-75x70
458,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Blaze Base
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 150,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze Base 75 x 70 mm
Wydajność
- Kolor produktu: Czarny Zielony
- Pokrycie soczewek: Pełne pokrycie wielowarstwowe(FMC)
- Źrenica wyjściowa: 2,8 – 0,93 mm
- Rzeczywiste pole widzenia: 1,9 – 0,91°
- Pole widzenia (przy 1000 m): 33 – 16 m
- Najmniejsza odległość ogniskowa: 12 m
- Wodoodporność: Nie
- Powiększenie: 25 – 75x
- Średnica obiektywna: 7 cm
- Wsparcie dla montażu na tripodzie: Tak
Zawartość opakowania
- Szmatka do czyszczenia: Tak
- Załączony statyw: Tak
- Zaślepki: Tak
- Futerał ochronny: Tak
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Blaze Base |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 150,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 43,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | metalowy statyw stołowy, pokrowiec,osłony okularów |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ