4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 6900000677018
Luneta obserwacyjna Levenhuk Karma PRO 16x42 16 x 42 mm
983,72 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Karma PRO 16x42
- Waga produktu
- 1,06 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 42,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Karma PRO 16x42 |
| Waga produktu | 1,06 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 42,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 16,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 2,50 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ