5,0
(2)
bez marki
· EAN 6902689286048
Podwozie do Mavic Mini 2, Podwyższone Nóżki do Lądowania dla DJI Mini
34,54 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- bez marki
- Model
- Mavic Mini/Mini2
- Czas lotu
- 1 min
- Waga produktu
- 43,00 g
- Rodzaj napędu
- elektryczny
- Stan złożenia
- Do złożenia
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | bez marki |
| Model | Mavic Mini/Mini2 |
| Czas lotu | 1 min |
| Waga produktu | 43,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Do złożenia |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Pojemność baterii | 10 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 1,10 m |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Prędkość maksymalna | 1,10 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 1,10 Mpx |
| Załączone wyposażenie | wg opisu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,043 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ