5,0
(2)
bez marki
· EAN 6902836058627
Dron Travel Storage Holder Carry Bag Large Capacity Storage Protective Bag for Camera Carrying Case 1,1 m 10 mAh
54,38 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Wiek
- inny
- Marka
- bez marki
- Model
- Storage Protective Bag for Camera Carrying Case
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 1 min
- Waga produktu
- 318,00 g
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Wiek | inny |
| Marka | bez marki |
| Model | Storage Protective Bag for Camera Carrying Case |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 1 min |
| Waga produktu | 318,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Do złożenia |
| Liczba śmigieł | inna |
| Pojemność baterii | 10 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 1,10 m |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Prędkość maksymalna | 1,10 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 1,10 Mpx |
| Załączone wyposażenie | inny |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | inna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,318 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ