5,0
(2)
bez marki
· EAN 6902836732459
Dron Mini Waterproof Cover for Satellites Receiver 1,1 m 10 mAh
66,77 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Wiek
- 10 lat +
- Marka
- bez marki
- Model
- Waterproof Cover for Satellites Receiver
- Czas lotu
- 1 min
- Waga produktu
- 310,00 g
- Rodzaj napędu
- elektryczny
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Wiek | 10 lat + |
| Marka | bez marki |
| Model | Waterproof Cover for Satellites Receiver |
| Czas lotu | 1 min |
| Waga produktu | 310,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Do złożenia |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Pojemność baterii | 10 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 1,10 m |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Prędkość maksymalna | 1,10 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 1,10 Mpx |
| Załączone wyposażenie | wg opisu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,310 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ