5,0
(2)
bez marki
· EAN 6906168048714
DRON Z KAMERĄ WIFI GPS ZABAWKA ZDALNIE STEROWANY APLIKACJA ZASIĘG 3000M
699,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Wiek
- 14 lat +
- Marka
- bez marki
- Model
- V168 MAX 8KCN
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 31 min
- Waga produktu
- 240,00 g
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Wiek | 14 lat + |
| Marka | bez marki |
| Model | V168 MAX 8KCN |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 31 min |
| Waga produktu | 240,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Złożony |
| Liczba śmigieł | 8 |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 3001,00 m |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Prędkość maksymalna | 10,50 km/h |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ