Słuchawki nauszne JBL Quantum 200
- Kolor
- czarny
- Marka
- JBL
- Model
- Quantum 200
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 32 Ω
JBL Quantum 200 Czarne
JBL Quantum 200 to słuchawki dla graczy, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Dzięki technologii JBL QuantumSOUND Signature, możesz poczuć się jak w samym centrum gry, a najdrobniejsze detale dźwiękowe będą oddawane z niezwykłą perfekcją. Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.
Lekka konstrukcja i doskonała jakość dźwięku
Komfort to kluczowa sprawa podczas długich sesji grania, a dzięki lekkiej konstrukcji pałąka i piankowym nakładkom z pamięcią kształtu, JBL Quantum 200 oferuje użytkownikowi doskonałe warunki do gry bez obciążania uszu i głowy. Słuchawki JBL Quantum 200 zapewniają również doskonałą jakość dźwięku podczas komunikacji w grze. Odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem pozwala na jasną i wyraźną komunikację z innymi graczami.
Kompatybilność z wieloma platformami
Słuchawki JBL Quantum 200 są kompatybilne z większością platform gamingowych, w tym z PC, Mac, Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Są to słuchawki przewodowe, co oznacza, że nie będziesz musiał martwić się o utratę połączenia lub słabej jakości dźwięku z powodu niskiego poziomu baterii. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoim dźwiękiem i możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na grze.
Specyfikacja
- Łączność: Przewodowa
- Typ słuchawek: Nauszne
- System akustyczny: Zamknięty
- System audio: Stereo
- Składana konstrukcja: Tak
- Membrana: 50 mm
- Impedancja słuchawek: 32Ω
- Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20000 Hz
- Czułość słuchawek: 100 dB
- Podświetlenie: Nie
- Wbudowany mikrofon: Tak
- Odłączany mikrofon: Tak
- Rodzaj mikrofonu: Kierunkowy
- Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
- Czułość mikrofonu: -40 dB
- Kompatybilność: Windows / Nintendo Switch / Playstation / Xbox One
- Długość kabla: 1,2 m
- Kolor: Czarny
- Dołączone akcesoria: Dopinany mikrofon / Gąbka mikrofonowa
| Kolor | czarny |
| Marka | JBL |
| Model | Quantum 200 |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 245,00 g |
| Cechy dodatkowe | Discord Certified |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,20 m |
| Wysokość produktu | 9,90 cm |
| Szerokość produktu | 8,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 2,70 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | drôty |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,560 kg |