4,9
(15)
Vector Optics
· EAN 700381147898
Luneta obserwacyjna Vector Optics Liberty 20-60x60 - Skośna Czarna SCSS-01
599,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Vector Optics
- Model
- Liberty 20-60x60 SCSS-01
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 730,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Vector Optics Luneta obserwacyjna Liberty 20-60x60
Vector Optics
Skośna luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu 20-60x60. Soczewki Porro/BAK-4. Przybliżenie reguluje się pierścieniem przy muszli ocznej, a ostrość pokrętłem z prawej strony lunety. Obudowa wykonana z tworzywa ABS, z gumową osłoną. Luneta posiada płytkę montażową do statywu dołączonego do zestawu. Statyw posiada pierścień do regulacji wysokości.
Cechy:
- Wytrzymała konstrukcja z tworzywa ABS pokrytego gumą
- Duże powiększenie 20-60x
- Wysokiej jakości pryzmaty, zapewniają dobrą transmisję światła
- Konstrukcja soczewek Porro/BAK-4, oddają wyraźny i ostry obraz
- Stopka umożliwiająca montaż na statywie
- Regulacja statywu w pionie
- Antyodblaskowe wykończenie statywu
- Od wewnątrz osłony obiektywu umieszczono kompas guzikowy
Dane techniczne Powiększenie 20-60x Średnica soczewki 60 mm Pole widzenia 100-50 stóp (@1000 jardów) Min. odległość ostrzenia 7 m Długość 350 mm Kolor Czarny Waga 730 g
W zestawie:
- Luneta obserwacyjna
- Statyw
- Torba transportowa
- Osłona obiektywu
- Ściereczka
- Instrukcja
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Vector Optics |
| Model | Liberty 20-60x60 SCSS-01 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 730,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Długość całkowita | 35,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 7,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,150 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ