Konsola Sony PlayStation 4 Pro 1 TB biały
- Kolor
- biały
- Wersja
- PlayStation 4 pro
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 4,50 kg
KONSOLA PLAYSTATION SONY PS4 PRO CUH-7216B - BIAŁA
PlayStation 4 PRO to najpotężniejsza na świecie konsola do gier. Teraz posiada jeszcze większą moc. PS4 Pro zawiera najwyższej klasy technologie, które gwarantują najszybsze, najostrzejsze i najbardziej płynne wrażenia z gry, jakie kiedykolwiek widziano.
Gry ożywają na ekranie dzięki doskonałej grafice i niewiarygodnie realistycznym szczegółom, które stały się możliwe dzięki większej mocy urządzenia.
Producent SONY
Typ konsoli PLAYSTATION 4 PRO
Pojemność dysku twardego 1 TB
Kolor BIAŁY
57424
Szybsza akcja
Akcja na ekranie toczy się jeszcze szybciej, jest bardziej płynna i emocjonująca, ruch jest bardziej wyraźny – wszystko to dzięki większej szybkości klatek, które są też bardziej stabilne.
Niesamowita rozrywka
Jakość treści jest poprawiana automatycznie, by uzyskać najlepszą możliwą jakość.
Generowane przez kartę graficzną lub funkcję skalowania w górę.
Gry na zupełnie nowym poziomie
Żywe kolory HDR zapewniają, że Twoje przygody będą realistyczne i nieprawdopodobnie pełne życia.
Generowane przez kartę graficzną lub funkcję skalowania w górę.
Lepsze Wi-Fi
Możesz wybrać tryb 2,4 GHz lub 5 GHz, by bezproblemowo korzystać ze swojego łącza szerokopasmowego.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Parametry techniczne:
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gra w zestawie: Nie
- Rodzaj konsoli: Stacjonarna
- Kolor: Biała
- Wyposażenie: Kabel zasilający, Kabel USB, Kabel HDMI, Kontroler DualShock 4
Charakterystyka:
- Typ konsoli: PlayStation 4 Pro
- Informacje dodatkowe: Wsparcie 4K/HDR
- Pamieć RAM: 8 GB
- Procesor: 8-rdzeniowy procesor x86-64 AMD "Jaguar"
- Układ graficzny: AMD Radeon, 4.20 TFLOPS
Złącza:
- Liczba złączy USB: 3
- Ethernet (LAN): Tak
- HDMI: Tak
- USB: 3.0
- Wyjście audio: Tak
Parametry techniczne:
- Pojemność dysku twardego: 1 TB
- Bluetooth: Tak
- Standard Bluetooth: 4.0
- Standard Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
- Wi-Fi: Tak
- Rodzaj czytnika: DVD-ROM, BD-ROM
Parametry fizyczne:
- Grubość [mm]: 55
- Wysokość [mm]: 327
- Szerokość [mm]: 295
- Waga [kg]: 3.3
| Kolor | biały |
| Wersja | PlayStation 4 pro |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 4,50 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | God of War |
| Wysokość produktu | 5,50 cm |
| Szerokość produktu | 29,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 32,70 cm |
| Obsługiwane technologie | 4K, HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | Gwarancja 12m-cy, Kabel micro-USB do pada, Oryginalny kabel zasilający, Oryginalny pad SONY V2 ZCT2E, przewód HDMI, PS4 Pro Glacier White |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,500 kg |