Konsola Sony Playstation 4 PS4 Slim 500 GB Pad
- Kolor
- czarny
- Wersja
- PlayStation 4 slim
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,10 kg
KONSOLA SONY PS4 PLAYSTATION 4 Slim
Przedstawiony zestaw zawiera:
- Konsola Playstation 4 Slim 500GB
- Kontroler Dualshock 4 w kolorze czarnym
- Zestaw VR - gogle, kamera, 2 kontrolery Move
- Gry: Ether One PL, Gran Turismo PL - gra z możliwą rozgrywką VR, Rise of the Tomb Raider PL
- Kabel zasilający
- Kabel HDMI
- Kabel Micro-USB
- Zestaw słuchawkowy
Cały zestaw jest oryginalny, dostępne wszystkie możliwości wraz z dostępem do sieci i grą online.
Dynamiczne gry 4K
Graj w najnowsze gry w doskonałej jakości, którą zapewnia dynamiczne 4K. Odcienie skóry są cieplejsze, materiały mają realistyczną fakturę, a otoczenie ożywają jak nigdy przedtem. Żywe kolory HDR zapewniają, że Twoje przygody będą realistyczne i nieprawdopodobnie pełne życia.
Gotowe na PS VR
Graj na zupełnie nowe, niesamowite sposoby dzięki PS4 i PS VR. Wystarczy podłączyć gogle PS VR do systemu PS4, by zanurzyć się w zapierających dech w piersiach grach, przygodach i rozrywce w wirtualnej rzeczywistości.
Smuklejsze PS4 o nowym wyglądzie
- Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe kolory, jakie zapewnia technologia HDR.
- Organizuj swoje gry i aplikacje, udostępniaj je znajomym za pomocą nowego, intuicyjnego interfejsu.
- Zapisuj gry, aplikacje, zrzuty ekranu i filmy na dyskach o pojemności 500GB.
Nadawaj własną transmisję
Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem przycisku SHARE.
W zasięgu ręki
Celuj i poruszaj palcem lub przesuwaj i upuszczaj elementy za pomocą nowego panelu dotykowego.
Usłysz każdy szczegół
Wbudowany głośnik i gniazdo słuchawek stereo podkreślą każdy detal.
Spersonalizowana gra
Kolorowy pasek świetlny ilustruje akcję w grze, a także pomaga kamerze PlayStation monitorować kontroler bezprzewodowy.
| Kolor | czarny |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 28,80 cm |
| Obsługiwane technologie | 4K, HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | przewód HDMI, przewód zasilający |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,500 kg |