5,0
(364)
Sony
· EAN 711719431770
Konsola PS4 Slim Days of Play Special Edition 500GB
998,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- niebieski
- Wersja
- PlayStation 4 slim
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
PlayStation 4 Slim Days of Play blue niebieska
W skład zestawu wchodzą:
- PlayStation 4 Slim Days of Play blue niebieska
- Kompletne okablowanie
- Oryginalny kontroler
Produkt jest w bardzo dobrym stanie wizualnym. Konsola że względu na błyszcząca powierzchnię posiada liczne rysy.
- Sprzęt jest gotowy do użytkowania - otrzymujesz pełne okablowanie i wszystkie wymagane akcesoria.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | niebieski |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Obsługiwane technologie | 4K, HDR |
| Załączone wyposażenie | KABEL USB DO ŁADOWANIA PADA, ORYGINALNE OPAKOWANIE, Pad DualShock 4, przewód HDMI, przewód zasilający, SONY PLAYSTATION 4 SLIM 500GB |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ