4,9
(2573)
Sony
· EAN 711719500995
Konsola Sony PlayStation 4 500 GB srebrny
349,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- srebrny
- Wersja
- PlayStation 4
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,80 kg
PLAYSTATION 4 SLIM 500GB +2 PADY
- cena 709zł - link w opisie -
---------------------------------------------------------
ℹ️ ZESTAW UŻYWANY ℹ️
---------------------------------------------------------
☑ PLAYSTATION 4 SLIM 500GB + 2 PADY
✅ Rodzaj konsoli: PlayStation 4 SLIM
✅ Pojemność dysku: 500GB
✔️ Przywrócone ustawienia fabryczne jak w nowym sprzęcie
---------------------------------------------------------
⚠️ Ostatni zestaw dostępny za 709zł, oferta dla najszybszych :)
lub wklej w wyszukiwarkę 17500494159
---------------------------------------------------------
☑ SKŁAD ZESTAWU:
✔️ konsola PlayStation 4 SLIM 500GB
✔️ 2x pad SONY Dual Shock 4 (CZARNY+LOSOWY KOLOR)
✔️ kabel do ładowania pada
✔️ kabel do zasilania
✔️ kabel HDMI do TV
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | srebrny |
| Wersja | PlayStation 4 |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,80 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | BATTLEFIELD V 5 |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 26,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 28,80 cm |
| Obsługiwane technologie | HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | Pad DualShock 4 |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ